Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.16V2
Marka :
16 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

16 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
indir   
O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH Detaylı İncele 53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  Detaylı İncele ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km Detaylı İncele O1023TB.1 Faser pigtail  SC  SM 9/125  1mt O1023TB.1 Faser pigtail SC SM 9/125 1mt Detaylı İncele
55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele 537041 Fiber Optik Mini -Panel & Plastik Kaset 537041 Fiber Optik Mini -Panel & Plastik Kaset Detaylı İncele 55312CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55312CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm Detaylı İncele