Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.16V2
Marka :
16 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

16 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
indir   
EL033.1V2 1 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.1V2 1 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele FO-24X9/125-ZRH Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo FO-24X9/125-ZRH Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch Detaylı İncele O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm Detaylı İncele
IX-FO16 Single Mode 16 Kanal Görüntü IX-FO16 Single Mode 16 Kanal Görüntü Detaylı İncele ATKT.24 Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu ATKT.24 Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Detaylı İncele 53601.4 Fiber Patch panel 12 Port  SC  Boş Panel 53601.4 Fiber Patch panel 12 Port SC Boş Panel Detaylı İncele EL033.8V2 8 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.8V2 8 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele