Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.16V2
Marka :
16 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

16 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
indir   
53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter Detaylı İncele O3323TB.1 FO Pigtail SC/PC MM 50/125 Simplex 1M 0.9mm O3323TB.1 FO Pigtail SC/PC MM 50/125 Simplex 1M 0.9mm Detaylı İncele ATKT.24 Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu ATKT.24 Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Detaylı İncele ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km Detaylı İncele
ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch Detaylı İncele 55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele EL033.1V2 1 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.1V2 1 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele 53601.4 Fiber Patch panel 12 Port  SC  Boş Panel 53601.4 Fiber Patch panel 12 Port SC Boş Panel Detaylı İncele