Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.1V2
Marka :
1 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve opt...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

1 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele 53316.3 SC Coupler SM  Duplex 53316.3 SC Coupler SM Duplex Detaylı İncele 53913.3 5 Micron Polishing Film 53913.3 5 Micron Polishing Film Detaylı İncele
FOPSR8.SC Duvar tipi 8 port Fiber Panel FOPSR8.SC Duvar tipi 8 port Fiber Panel Detaylı İncele 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter Detaylı İncele EL033.8V2 8 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.8V2 8 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele O0360.3 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 3 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH O0360.3 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 3 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH Detaylı İncele