Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.1V2
Marka :
1 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve opt...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

1 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
53601.4 Fiber Patch panel 12 Port  SC  Boş Panel 53601.4 Fiber Patch panel 12 Port SC Boş Panel Detaylı İncele O3323TB.1 FO Pigtail SC/PC MM 50/125 Simplex 1M 0.9mm O3323TB.1 FO Pigtail SC/PC MM 50/125 Simplex 1M 0.9mm Detaylı İncele FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım Detaylı İncele IX-FO1 Single Mode 1 Kanal Görüntü IX-FO1 Single Mode 1 Kanal Görüntü Detaylı İncele
ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km Detaylı İncele 53316.3 SC Coupler SM  Duplex 53316.3 SC Coupler SM Duplex Detaylı İncele EPOKSI 648 EPOKSI 648 Detaylı İncele 55308CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55308CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele