Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.1V2
Marka :
1 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve opt...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

1 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  Detaylı İncele IX-FO16 Single Mode 16 Kanal Görüntü IX-FO16 Single Mode 16 Kanal Görüntü Detaylı İncele IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü Detaylı İncele 53316.3 SC Coupler SM  Duplex 53316.3 SC Coupler SM Duplex Detaylı İncele
IX-FO1 Single Mode 1 Kanal Görüntü IX-FO1 Single Mode 1 Kanal Görüntü Detaylı İncele 53913.1 3 Micron Polishing Film 53913.1 3 Micron Polishing Film Detaylı İncele ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km Detaylı İncele ELF32003 Fiber Converter MM RJ45-1000 BaseT/1000BaseSX  SC,550 m ELF32003 Fiber Converter MM RJ45-1000 BaseT/1000BaseSX SC,550 m Detaylı İncele