Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.1V2
Marka :
1 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve opt...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

1 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
53213.3 SC/PC Single Mode Simplex Connector 53213.3 SC/PC Single Mode Simplex Connector Detaylı İncele ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km ELF32002 Fiber Converter SM RJ45 10/100TX-100FX STP/SC 20 km Detaylı İncele O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm Detaylı İncele 55408CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55408CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele
IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü Detaylı İncele EL033.2V2  2 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.2V2 2 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele ELN422103 ECOLAN 19″ 24 Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch ELN422103 ECOLAN 19″ 24 Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Detaylı İncele 53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  Detaylı İncele