Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.2V2
Marka :
2 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği.<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

2 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
55408CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55408CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele 53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  Detaylı İncele ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch Detaylı İncele ATKT.24 Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu ATKT.24 Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Detaylı İncele
53913.1 3 Micron Polishing Film 53913.1 3 Micron Polishing Film Detaylı İncele 39920.2 Fiber Alkol Kabı 39920.2 Fiber Alkol Kabı Detaylı İncele O2513.3 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M 3.0mm O2513.3 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M 3.0mm Detaylı İncele 53213.3 SC/PC Single Mode Simplex Connector 53213.3 SC/PC Single Mode Simplex Connector Detaylı İncele