Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.2V2
Marka :
2 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği.<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

2 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
FOPSR8.SC Duvar tipi 8 port Fiber Panel FOPSR8.SC Duvar tipi 8 port Fiber Panel Detaylı İncele EL033.4V2 4 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.4V2 4 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele 53913.1 3 Micron Polishing Film 53913.1 3 Micron Polishing Film Detaylı İncele 55312CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55312CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele
FO-24X9/125-ZRH Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo FO-24X9/125-ZRH Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele EPOKSI DONDURUCU.7649 EPOKSI DONDURUCU.7649 Detaylı İncele FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım Detaylı İncele O1352.3 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 3M 3.0mm O1352.3 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 3M 3.0mm Detaylı İncele