Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.2V2
Marka :
2 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği.<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

2 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
IX-FO16 Single Mode 16 Kanal Görüntü IX-FO16 Single Mode 16 Kanal Görüntü Detaylı İncele O2513.3 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M 3.0mm O2513.3 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M 3.0mm Detaylı İncele 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü Detaylı İncele
EL033.4V2 4 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.4V2 4 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele IX-FO1 Single Mode 1 Kanal Görüntü IX-FO1 Single Mode 1 Kanal Görüntü Detaylı İncele FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım Detaylı İncele FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım Detaylı İncele