Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.2V2
Marka :
2 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği.<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

2 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
ELF32003 Fiber Converter MM RJ45-1000 BaseT/1000BaseSX  SC,550 m ELF32003 Fiber Converter MM RJ45-1000 BaseT/1000BaseSX SC,550 m Detaylı İncele IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü Detaylı İncele ELF32004 Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC ELF32004 Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC Detaylı İncele O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH Detaylı İncele
ELN422103 ECOLAN 19″ 24 Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch ELN422103 ECOLAN 19″ 24 Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Detaylı İncele 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele EL033.16V2 16 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.16V2 16 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele 537041 Fiber Optik Mini -Panel & Plastik Kaset 537041 Fiber Optik Mini -Panel & Plastik Kaset Detaylı İncele