Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.4V2
Marka :
4 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği.<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

4 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  53712_1 FO Mini Panel 2xSC/2xFC/2xST Smplx-1xSC/2xLC Dplx  Detaylı İncele ELN422103 ECOLAN 19″ 24 Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch ELN422103 ECOLAN 19″ 24 Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch Detaylı İncele O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH Detaylı İncele FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım Detaylı İncele
ELF32004 Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC ELF32004 Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC Detaylı İncele 537041 Fiber Optik Mini -Panel & Plastik Kaset 537041 Fiber Optik Mini -Panel & Plastik Kaset Detaylı İncele 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter Detaylı İncele 55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele