Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.4V2
Marka :
4 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği.<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

4 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
39920.2 Fiber Alkol Kabı 39920.2 Fiber Alkol Kabı Detaylı İncele FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel Detaylı İncele EL033.16V2 16 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.16V2 16 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter Detaylı İncele
FO-24X9/125-ZRH Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo FO-24X9/125-ZRH Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele 55312CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55312CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele 53100.9 Protection Sleew  60 mm  100 ‘ lük 53100.9 Protection Sleew 60 mm 100 ‘ lük Detaylı İncele ELF32001 Fiber Converter MM. RJ45-10/100TX 10/100 FX STP/SC,2 km ELF32001 Fiber Converter MM. RJ45-10/100TX 10/100 FX STP/SC,2 km Detaylı İncele