Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.4V2
Marka :
4 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği.<...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

4 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter Detaylı İncele 55312CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55312CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele ELF32004 Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC ELF32004 Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC Detaylı İncele EPOKSI 648 EPOKSI 648 Detaylı İncele
O2513.3 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M 3.0mm O2513.3 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M 3.0mm Detaylı İncele FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel Detaylı İncele 39990.1 Fiber Multimod ve single mod test aleti 2.5 mm Ferrules 39990.1 Fiber Multimod ve single mod test aleti 2.5 mm Ferrules Detaylı İncele ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch Detaylı İncele