Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : EL033.8V2
Marka :
8 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic - video dönüştürücü. Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

8 Kanal Görüntü, 1 kanal data Fiber Optic – video dönüştürücü.
Single Mode ve Multi mode çalışma özelliği. Gelişmiş uluslararası dijital video ve optik fiber iletim teknolojisini kullanır.
Tek çekirdekli optik fiber üzerinden  video sinyaline dönüştürerek gerçek zamanlı iletim, senkronizasyon ve yüksek kaliteli görüntü elde etmenizi sağlar.

:
FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel Detaylı İncele O1352.3 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 3M 3.0mm O1352.3 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 3M 3.0mm Detaylı İncele ELF32004 Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC ELF32004 Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC Detaylı İncele 39990.1 Fiber Multimod ve single mod test aleti 2.5 mm Ferrules 39990.1 Fiber Multimod ve single mod test aleti 2.5 mm Ferrules Detaylı İncele
IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü IX-FO8 Single Mode 8 Kanal Görüntü Detaylı İncele EL033.16V2 16 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.16V2 16 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele IX-FO16 Single Mode 16 Kanal Görüntü IX-FO16 Single Mode 16 Kanal Görüntü Detaylı İncele 55404CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55404CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele