Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : ELF32004
Marka :
Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC SINGLEMODE FIBER KABLOLARDA TCP/IP PROTOKOLÜ İÇİN KULLANILIR. ( örnek. IP Kameralar, Data hatları )  100...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC
SINGLEMODE FIBER KABLOLARDA TCP/IP PROTOKOLÜ İÇİN KULLANILIR.
( örnek. IP Kameralar, Data hatları )  1000 Base

:
ELF32001 Fiber Converter MM. RJ45-10/100TX 10/100 FX STP/SC,2 km ELF32001 Fiber Converter MM. RJ45-10/100TX 10/100 FX STP/SC,2 km Detaylı İncele ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch ELN422202 8 Port 10/100Mbps Desktop Gigabit Switch Detaylı İncele O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH Detaylı İncele 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele
FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım FBR.EK.3M Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Takım Detaylı İncele 55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55412CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter 53303.31 SC/PC Multi Mode Duplex Adapter Detaylı İncele O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm Detaylı İncele