Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : ELF32004
Marka :
Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC SINGLEMODE FIBER KABLOLARDA TCP/IP PROTOKOLÜ İÇİN KULLANILIR. ( örnek. IP Kameralar, Data hatları )  100...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC
SINGLEMODE FIBER KABLOLARDA TCP/IP PROTOKOLÜ İÇİN KULLANILIR.
( örnek. IP Kameralar, Data hatları )  1000 Base

:
O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH O0360.1 Duplex Jumper LC/SC 9/125µ, 1 Meter, ECOFIBER, OS1 LSZH Detaylı İncele EL033.1V2 1 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.1V2 1 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele ELF32001 Fiber Converter MM. RJ45-10/100TX 10/100 FX STP/SC,2 km ELF32001 Fiber Converter MM. RJ45-10/100TX 10/100 FX STP/SC,2 km Detaylı İncele O2513.3 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M 3.0mm O2513.3 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 3M 3.0mm Detaylı İncele
O2513.1 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 3.0mm O2513.1 FO Patch Cord SC/PC-SC/PC SM 9/125 Duplex 1M 3.0mm Detaylı İncele FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel Detaylı İncele FOPSR8.SC Duvar tipi 8 port Fiber Panel FOPSR8.SC Duvar tipi 8 port Fiber Panel Detaylı İncele 39990.1 Fiber Multimod ve single mod test aleti 2.5 mm Ferrules 39990.1 Fiber Multimod ve single mod test aleti 2.5 mm Ferrules Detaylı İncele