Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : ELF32004
Marka :
Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC SINGLEMODE FIBER KABLOLARDA TCP/IP PROTOKOLÜ İÇİN KULLANILIR. ( örnek. IP Kameralar, Data hatları )  100...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

Fiber Converter SM RJ45 1000T/1000LX STP/SC
SINGLEMODE FIBER KABLOLARDA TCP/IP PROTOKOLÜ İÇİN KULLANILIR.
( örnek. IP Kameralar, Data hatları )  1000 Base

:
O3323TB.1 FO Pigtail SC/PC MM 50/125 Simplex 1M 0.9mm O3323TB.1 FO Pigtail SC/PC MM 50/125 Simplex 1M 0.9mm Detaylı İncele O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm O1352.1 FO Patch Cord FC/PC-SC/PC SM 9/125 Simplex 1M 3.0mm Detaylı İncele FBR.EK.12 Ek Kaset 12′li (Takım) FBR.EK.12 Ek Kaset 12′li (Takım) Detaylı İncele 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo 55304CS.1 Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo Detaylı İncele
EPOKSI DONDURUCU.7649 EPOKSI DONDURUCU.7649 Detaylı İncele EL033.4V2 4 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı EL033.4V2 4 Kanal Fiber-Video Dönüştürücü Datalı Detaylı İncele ATKT.24 Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu ATKT.24 Saha tipi Dış ortam Ek Kutusu Detaylı İncele FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel FBS-12SC Sıva üstü 12 Port Dubleks SC Fiber Patch Panel Detaylı İncele