Şifremi Unuttum ?    |     Bayi Başvurusu
Fiyat : Üye Girişi Yapınız
Ürün Kodu : IX-KA414
Marka :
Kablosuz Akıllı Alarm Sistemleri Hiç bir kablo karmaşası gerektirmeyen duvar delme kablo geçirme derdi olmadan kablosuz olarak kurulabilecek bir al...
ÖzelliklerTeknik ÖzelliklerResimlerBenzer ÜrünlerBelgeler

Kablosuz Akıllı Alarm Sistemleri

Hiç bir kablo karmaşası gerektirmeyen duvar delme kablo geçirme derdi olmadan kablosuz olarak kurulabilecek bir alarm sistemidir. Kablosuz 24 adet  pır dedektöre kadar destekleyen sistemle acil durumlarda ayarladığınız 5 telefon numarasını (cep telefonu / numara+dahili / hat almalı) aramasını sağlayabilir, telefonunuzdan alarmı kapatabilir, telefonunuzdanalarmı kurabilir, geçici süre susturabilir ya da uzaktan 30 sn boyunca mekanın içini dinleyebilirsiniz. Herhangi bir elektrik kesintisinde 60 saat boyunca stant by’da tutabilecek harici  akü (sisteme akü dahil değildir.), herhangi bir telefon hattı sabotajında algılama yaparak alarmın devreye girmesi gibi üstün özeliklere sahiptir.

Pek çok kablolu(24 adet ) ve kablosuz sensör (24 adet)  bağlanabilen ve sekiz adet uzaktan kumanda tanımlanabilen sisteme 5 adet telefon numarası tanımlanarak, acil durumlarda istenilen yerlere acil durum mesajı gönderilebilmektedir. Sistem bir algılama yaptığında alarmı devreye alarak sirenleri ivedilikle çalıştırmakta ve kullanıcı tarafından tanımlanmış telefonlara mesaj göndermektedir. Ev, işyeri ve kamusal alanlarda geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

ANA FONKSİYONLAR
·          8 alan (8 kablosuz (24 Kablosuz Pır Dedektör ve 8  kablolu), Mikrobilgisayar kontrollü 4 * 4 klavye düzenekli.
·          ADEMCO bağlantı tanımı ve merkezi iletişim protokolü uyumlu.
·          Giriş kodları, 1 montaj kodu, 1 ana kod, 8 genel kullanıcı kodu ve imdat kodu.
·          5 telefon numarasını arama (mobil ya da sabit hat) Alarm telefonu önceliklidir.
·          DTMF ve titreşimli aramayla uyumlu.
·          Telefon hattının kesilmesi ya da kısa devre durumlarında alarm gönderecektir. ( sinyal )
·          Kumandayla devreye alma, devreden çıkarma, ekran ve alarm ayarları.
·          24 Kablosuz hareket dedektörü, uzaktan kumanda cihazı ve ana konsol arasında otomatik kayıt. (24 alana yükseltilebilen 8 kablosuz ve 8 uzaktan kumanda cihazı)
·          Kablolu hat cevap hızı (5 ms-1000 ms) ve destekleme (normal açılış, normal kapanış ve hat sonu rezistansı) istenilen şekilde ayarlanabilir.
·          Alan nitelikleri yangın alarmı, sağlık alarmı ve acil durum alarmı olarak istenildiği gibi programlanabilir. Her alan farklı uzaktan kumandayla programlanabilir.
·          İki zamanlayıcı bağımsız olarak devreye alma/devreden çıkarma moduna programlanabilir.
·          Ses kaydedebilme özelliği.
·          Alarm geciktirmesi (00-99 saniye) ve devreye giriş geciktirmesi ( 00-99 saniye) uygun alanlara programlanabilir.
·          Alarm paneli ve hareket dedektörünün kurcalanması, enerji hattının kesilmesi, yedek bataryanın ve hareket dedektörünün şarjının azalması halinde uyarı verir.
·          Kablolu / kablosuz sirenle çalışma özelliği ve bağlantı cihazı.
·          Son 20 alarm kaydedilebilir ve silinemez. En son devreye alma/devreden çıkma zamanı görülebilir.
·          Alarm paneli ve hırsız dedektörü bir arıza olup olmadığını kontrol etmek için bağlantı kurar. Eğer bir arıza varsa, 26 saat içinde sorumlu alan için alarm verir.
·          Hırsız dedektörü açık/kapalı olma durumunu alarm paneline bildirir. Bu bildirim kayıtta yer alacaktır.
·          AC220V ve 12V1.3AH tekrar doldurulabilir batarya ile çalışabilir ve otomatik olarak değişerek akım sağlarlar.
·          Yedek batarya standby konumunda 24 saat veya daha fazla çalışır.
·          Yıldırım düşmesine karşı korumalıdır

IX-KA414 KABLOSUZ ALARM PANELİ GENEL ÖZELLİKLERİ

Toplam 8 Adet kablosuz  Bölge vardır.. Herbir bölgeye 3 adet dedektör bağlanabilmektedir. Yani kablosuz ZONE 1′e 3 adet dedektör(duman,gazveya hareket dedektörü) bağlanabilir.toplam 24 adet hem kablolu hemde kablosuz  dedektör bağlanabilmektedir.

1.     İlaveten 8 Adet Kablolu dedektör bağlayabilme imkanı.
2.     Sistem kurulumu tamamen kablosuz olarak yapılabilir ( istenirse 8 ADET kablolu dedektör bağlanabilir.)
3.     Kumanda ile alarmı devreye alabilme devreden cıkartabilme özelliği
4.     Ana panel üzerindeki şifre keypad ile alarmı devreye alıp devreden cıkarma
5.     Cep telefonu ile veya normal telefon ile alarmı devreye alıp veya cıkarma
6.     İstenirse 24 adet pır dedektör manyetik kapı kontagı gaz dedektörü ve duman dedektörü kodlayabilme
7.     İstenirse kablolu olarak 8 adet pır baglanabilme
8.     Sistem üzerinde dahili siren yoktur. Kablosuz flaşörlü siren veya kablolu flaşörlü siren sisteme ekletilebilir.
9.     Elektrik  kesildiğinde eğer bataryalı akü kullanılırsa .3 gün devrede kalma özelliği
10.   Ana Panelin Tamper swich koruması mevcuttur. Ana Panelin kapağı açıldığında sistem devreye girmektedir. Sabotaj Koruma
11.   Pır ve kontakların bataryasının bittiğini bildirme özelliği
12.   Fazla kumanda istenirse 8 adete kadar kodlanabilme özelliği
13.   Yapılan herhangi bir müdaheliyi ses kayıt modülü ile kodlanılan cep telefonu veya normal telefonlara bildirme özelliği
14.   Panel Üzerinde 2 adet kilit bulunmaktadır.
15.   5 adet telefon numarası sisteme kaydetebilir.
16.   Bir yere gitmiş iseniz kumanda ile alarmı devreye almayı eğer unuttuysanız cep telefonu ile veya normal telefon ile devreye alabilirsiniz.
17.   Pır dedektör manyetik kapı kontağı ,gaz dedekörü duman dedektör kablolusuz flaşörlü hariçi siren veya kablolu flaşörlü siren eklenbilme özelliği
18.   Ev içi veya ev dışı olmak üzere iki adet kurulum mevcuttur.

:
indir   
IX-KA400 KABLOSUZ ALARM PANELİ SET IX-KA400 KABLOSUZ ALARM PANELİ SET Detaylı İncele IX-WGD700 KABLOSUZ GAZ DEDEKTÖRÜ IX-WGD700 KABLOSUZ GAZ DEDEKTÖRÜ Detaylı İncele RF5501 KABLOSUZ MODÜLLÜ KEYPAD RF5501 KABLOSUZ MODÜLLÜ KEYPAD Detaylı İncele WS-PANİK KABLOLU PANİK BUTONU WS-PANİK KABLOLU PANİK BUTONU Detaylı İncele
LCD 5501Z 64 Zone LCD ICON Şifre Paneli LCD 5501Z 64 Zone LCD ICON Şifre Paneli Detaylı İncele IX-WOD300 Kablosuz Duman Dedektör IX-WOD300 Kablosuz Duman Dedektör Detaylı İncele Siren Aküsü 12V 1,2A Siren Aküsü 12V 1,2A Detaylı İncele WS-250 BEAM SENSOR WS-250 BEAM SENSOR Detaylı İncele