top of page

Ağ ve Bulut Hizmeti

        Güvenlik, mülk sahipleri için büyük bir endişe kaynağıdır. İzinsiz girişi önlemeye yönelik işaretler, kilitler, alarmlar ve diğer mekanizmalar, potansiyel suç faaliyetlerini azaltmak için temel bir araç sağlar.

       Video gözetimi, mülk sahiplerine potansiyel suç faaliyetlerini sürekli olarak izleme olanağı sağlayan kapsamlı bir güvenlik özelliğidir. Modern video gözetimi, vandalizmi durdurabilir, hırsızlığı önleyebilir ve genel kamu güvenliği düzeyini iyileştirebilir. Kameralar saldırıların ve diğer şiddet içeren suçların meydana gelme olasılığını azaltır.

 

     Kameralar mülk sahipleri için harika bir seçenek olsa da pahalı ve yönetimi zor olabilir. Bulut video gözetiminin kullanışlı olduğu yer burasıdır.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

   Bulut Yönetimli Video Gözetim Nedir?

  Bulut tabanlı video gözetimi, kullanıcılara canlı yayınlarına ve kayıtlarına uzak bir konumdan çevrimiçi olarak erişme olanağı sağlar. Bu kurulum, nerede olursanız olun mülkünüze göz kulak olmanızı kolaylaştırır.

   CCTV Görüntüleri Bulutta Saklanabilir mi?

   Video gözetimi için bulut depolama, CCTV görüntülerinin güvenliğinin sağlanması için mükemmel bir yoldur. Bulut sayesinde, CCTV kullanıcıları tüm görüntülerinin tam bir yedeğini alabilir ve bu da onların mülklerini herhangi bir yerden korumalarına olanak tanır.

   Bulut Video Gözetiminin Faydaları:

   Uzaktan Güvenilirlik; Uzaktan destek seçenekleriyle kullanıcılar, yerel bir kaynağa ihtiyaç duymadan mülklerini suç faaliyetlerine karşı etkili bir şekilde koruyabilirler.

  Kolay erişim; Video gözetimi için bulut depolama, kullanıcıların dosyalarına her yerden ve her cihazdan erişmesini kolaylaştırır.

ELEKTROTEK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC . LTD ŞTİ.

PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK KAT:8 NO:721
ŞİŞLİ /  İSTANBUL

TEL: +90 212 210 18 72     EMAİL : info@eotomasyon.com

bottom of page